Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Használtok fehérítős fogkrémet...

Használtok fehérítős fogkrémet? Ha igen, milyet? és van haszna?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Kicsit fehérebb...
2011. aug. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, de nem ajánlom.

Nekem érzékenyebb lett tőle a fogam, szerintem nem éri meg.

A sima fogkrém jobb.

Ha helyesen étkezel (pl. nem iszol kólát és hasonlókat), rendszeresen mosol fogat, akkor fehér lesz. Persze ez genetika függő.

2011. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
én már kb.egy éve használtam 2 hétig használt is aztán egy reggel megmostam a fogam vele és nagyon sárgák letteak az addigi fehér fogaim :( ugyhogy maradok a rendes fogkrémnél..szerencsére evvel a rendes colgate fogkrémmel megint elértem azt a fogszint amilyen volt a fehéritös elött,sajnos a fehéritosnek a nevére nem emlékszek :(
2011. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én Colgate max white-ot használom, és még a Listerine white szájvizet. Nekem bevált. Kicsit fehérebbek lettek a fogaim.
2011. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Reklámfogás, szemfényvesztés, csak arról szól, hogy vásárolj, tömd a zsebüket az ingyenélőknek.
2011. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

kösz mindenkinek!

megerősítettétek hitetlenségem :)

2011. aug. 13. 18:53
 7/9 anonim ***** válasza:
perlweiss - fogfehérítő krémet használok. úgyírják rajta, hogy fogkrém helyett is lehet használni, dee én fogmosás után szoktam még ezzel is átsikálni, és sztem nagyon hatékony. dohányosok számára külön típust fejlesztettek ki. gyógyszertárakban lehet kapni, bááár sztem már a dm illetve rossmann üzletekben is
2011. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem olyan kicsit észrevehető szinten sárgák voltak a fogaim mindig is, aztán Blanx-ot meg különböző ...White végződésű fogkrémeket használtam és 3-4 árnyalattal fehérebb lett.
2011. szept. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki olyat eszik, iszik rendszeresen, ami színezi a fogakat, azt az elszíneződést leszedi, de azt más fogkrém is. Azonban a fog eredeti színénél fehérebbet nem fogsz elérni. A fehérítő fogászati kezelésekkel lehet valamennyit fehéríteni, de az már többet árt a fognak, mint használ. Akinek meg eredendően nagyon fehér a foga, az azt jelenti, hogy rosszabb minőségű, vagyis gyengébb a zománc.
2011. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!