Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Éjszakai fogcsikorgatás?...

Éjszakai fogcsikorgatás? Fogkopás? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Minden reggel úgy kelek, hogy fájnak a fogaim, vagy már az álkapcsom is. Olvastam, hogy a fogcsikorgatástól elkophatnak, tönkremehetnek a fogaim, meg persze amúgy sem egészséges. Sajnos diagnosztizálatlan betegségem van, ami majdnem állandó fejfájással jár, ezért is nem tudok nyugodtan aludni, és valószínűleg ezért csikorgatom a fogaimat éjjelente. Sajnos a gyógyszerek nem használnak fejfájásom ellen. Tudom, hogy az lenne a legjobb teendő, ha megszüntetnénk a fejfájásomat, és azzal elmúlna a fogcsikorgatásom, de már több éve hiába próbálkoznak az orvosok. Így kérlek Titeket, arra adjatok választ, hogy mit tehetnék a fogcsikorgatásom ellen. Már van, hogy én ébredek arra éjjel, hogy fáj, arról nem is beszélve, hogy minden reggel úgy kelek, hogy még fáradtabbnak érem magam, mint mielőtt lefeküdtem volna aludni. Mi a teendőm? Mit tehetnék ez ellen?
2011. aug. 13. 23:36
 1/3 nekemnemadtak válasza:
0%
TÚL SOKAT FOGAZOL. FOGazol doffffffff
2011. aug. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fogorvos ad ilyen kis müanyag fogvédőt a bárátnőmnek is van.azt hiszem mintéra készül.ja és ha nem jönnek rá a dokik a betegségedre éerdemes valami alternativ dolgot megpróbálni
2011. aug. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a fogcsikorgatástól fáj a fejed. És igen, előttem szóló jó ötletet adott. Fogorvos, méretvétel, fogvédő éjjelre.
2011. aug. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!