Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Iszonyúan zavar reggelente a...

Iszonyúan zavar reggelente a rossz lehellet. Nem csak az enyém a páromé is. Mit lehet tenni az ébredés utáni kellemes csók érdekében?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Mossatok fogat.
2011. aug. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szokd meg!
2011. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

rossz lehellet lehet

- torok fertőzés

- nem megfelelő szájhigéné

- gyomor, emésztési probléma miatt

ezek jutottak eszembe, ezeknek kéne utána járni szerintem.

2011. aug. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ha sok a gyomorsavad, attól is rossz a leheleted. Szokj le a kávéról és a cigarettáról, megváltozik minden. Lugosítsd a szervezetedet!
2011. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg tegyél az éjjeliszekrényre mentolos cukorkát, és gyorsan kapj be egyet, mielőtt a párod felébred :) (Meg nyomj egyet az ő szájába is X))
2011. aug. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Feljebb valaki nagyon jól összefoglalta, hogy mitől alakul ki a rossz lehelet. Ezt már csak annyival egészíteném ki, hogy kezdjetek el fogselymet és szájvizet használni, meg fogsz döbbenni, hogy a legalaposabb fogmosás után is mit hoz ki a fogselyem a fogak közül! A szájvíz pedig - persze válassz jó minőséget, úgyis csak egy kis kupaknyit használsz el egyszerre - megöli a nyelveden és a nyálkahártyákon, a legkisebb zugokban is tenyésző baktériumokat.

Ettől függetlenül tudomásul kell venni, hogy bármilyen tiszta és ápolt valaki, egy bizonyos mértékű szájszag mindenkinél kialakul reggelre. Teljesen eltüntetni csak a reggeli étkezés + fogmosás tudja, de megfelelő odafigyeléssel egészen elviselhetőre lehet csökkenteni.

2011. aug. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En a fent emlitett trukkok melle meg nyelvkaparot is hasznalok. A szajszag nagyresze a nyelven levo lepedek. Tudom, mert a multkor megszagoltam es elajultam.... ahogy masok irtak, foleg a savas kajak utan lesz ilyen a nyelvem. Ha salatat eszek, nem, de iszok egy kavet es rogotn ott a franya lepedek a nyelvemen.

szoval selyem, szajviz, nyelvkaparo es luuuuugositas :)

2011. aug. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!