Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Mi lehet az oka, hogy kettővel kevesebb fogam van? A felső fogsoromból hiányzik a bal 2-es, és a jobb 2-es. Nekem ott egyből szemfogak vannak, elég viccesen néz ki, de soha nem foglalkoztam vele. Most derült ki, mert amúgy nem feltünő.

2009. ápr. 17. 08:15  Privát üzenet  

A válaszok

Nézesd meg fogorvossal. Nekem bent voltak a fogai, vizszintesen feküdtek az ínyemben. Ki kellett operálni őket, mert az egyik elkezdett fájogatni, begyulladni. A dokinál láttam fotót, amin már hatalmas tályog volt a keresztben fekvő fogon.

Tehát nézesd meg, hogy hol vannak a tieid és beszéld meg a dokival, hogy milyen problémák lehetnek belőle.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2009. ápr. 17. 08:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Bocsi, félreérthető voltam. Tegnap voltam dokinál, és csináltunk röntgent, mert furcsállotta a fogamat, amit tömettem. Kiderült, hogy tejfog...:)

Nincs sehol a hiányzó két fogam. Már így marad, csak kiváncsi voltam, hogy mi lehet az oka, hogy ki sem nőttek. Semmi nyomuk nincsen...

# 2/3Időpont 2009. ápr. 17. 08:32 Privát üzenet
nekem is csak 3 metszőfog nőtt ki alul, ill jobb felül a szemfogam mellett 2vel is elfelejtett kinőni egy :)

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2009. ápr. 17. 12:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szolnokon, Dr. Póta sándor, vagy Dr Fábián Armand mennyiért dolgozik? Pl. Mennyi egy fogtömés? És melyik a jobb fogorvos?
Mivel jobb az elektromos fogkefe a simánál?
Mért lehet, hogy nem nőtt ki sem a bal felső 2-es, sem a jobb felső 2-es lapátfogam? Öröklődő dolog okozza a hiányát? Van itt olyan, akinek szintén hiányzik ez a két fog?
Mit gondoltok ez mennyire gázos? (az arcom bal fele máshogy néz ki mint a jobb, mert a jobb szemfogam vámpírfog)
Melyik fogszabályzó jobb? A fém vagy a porcelán? Olyanról is hallottam, hogy Damon Q és Damon Clear.
Mitől fájhat a jobb és bal mellkasom? Eddig nem foglalkoztam vele, mert magától elmúlt, de a múltkor nem akart és megijedtem. Ilyen szúró érzés, és alig tudok levegőt venni,...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!