Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet az oka, hogy kettővel...

Mi lehet az oka, hogy kettővel kevesebb fogam van? A felső fogsoromból hiányzik a bal 2-es, és a jobb 2-es. Nekem ott egyből szemfogak vannak, elég viccesen néz ki, de soha nem foglalkoztam vele. Most derült ki, mert amúgy nem feltünő.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézesd meg fogorvossal. Nekem bent voltak a fogai, vizszintesen feküdtek az ínyemben. Ki kellett operálni őket, mert az egyik elkezdett fájogatni, begyulladni. A dokinál láttam fotót, amin már hatalmas tályog volt a keresztben fekvő fogon.

Tehát nézesd meg, hogy hol vannak a tieid és beszéld meg a dokival, hogy milyen problémák lehetnek belőle.

2009. ápr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bocsi, félreérthető voltam. Tegnap voltam dokinál, és csináltunk röntgent, mert furcsállotta a fogamat, amit tömettem. Kiderült, hogy tejfog...:)

Nincs sehol a hiányzó két fogam. Már így marad, csak kiváncsi voltam, hogy mi lehet az oka, hogy ki sem nőttek. Semmi nyomuk nincsen...

2009. ápr. 17. 08:32
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is csak 3 metszőfog nőtt ki alul, ill jobb felül a szemfogam mellett 2vel is elfelejtett kinőni egy :)
2009. ápr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!