Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki tud jó fogszabályzó orvost...

Ki tud jó fogszabályzó orvost Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Dr Asztalos Tamás

Asszem csinál fogszabályzást is.

2009. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de valami közelebbit szeretnék róla,mert

sehol nem találom.

2009. ápr. 20. 07:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Dr. Varga Péter. Ő a Jósaváros környékén rendel.
2009. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Dr. Kónya Éva (Szent István u. kis sztk)
2009. okt. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Dr. László Mariann rendbehoztam a fogaimat 1 év alatt. Ő a legjobb nyíregyen, az összes ismerősöm nála csinált fogszabit. A gond csak az, hogy ő csak vidékieknek csinál, szóval át kell jelentened magad ha pl. a nagyid nagyhalászi akkor oda átjelented magadat.
2009. nov. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dr. László Mariann!! remek! én is és az összes ismerősöm hozzá járt! :)
2010. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 okoska66 válasza:

Asztalos Tamásnak és Varga Péternek nincs fogszabályozásból szakvizsgája!!! Tehát nem tudják mit kell csinálni.

Én úgy tudom, hogy Kónya Évának, László Mariannak, Péter Zoltánnak és Harsányi Andreának van szakvizsgája. Nekik van magánrendelésük is.

A többiek szerintem csak a pénz miatt csinálják!!

Olyanhoz kell menni, akinek papírja is van, nem csak kóklerkedik.. Túl sokba kerül ahoz, hogy gyakoroljanak a gyerekeden!!

2011. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dr. László Mariann a legjobb, Kónya Évához jártam egy jó ideig, el is rontotta a fogaimat...:S Utána meg képes volt azt mondani hogy ezt csak rögzítettel lehet visszaállítani, viszont így 4 fogamat ki kellett volna húzni. Nem engedtük, ezért nem akarta megcsinálni. László Mariann meg simán elvállalta, mondta is hogy nem érti , hogy minek kellene 4(!) fogat is kihúzni. Ő a legjobb.
2011. júl. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Több ismerősömtől hallottam, hogy László Mariann a legjobb a városban.
2013. okt. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!