Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kb 1,5 hete vették le a...

Kb 1,5 hete vették le a fogszabályzóm, és csak tegnap kaptam meg az éjszakait. Eléggé szétcsúsztak emiatt, pedig akkor nagyon gyönyörűek voltak. Helyreállhat még ezek után a fogam az eredetibe?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
másfél hét alatt nem tud szétcsúszni a fogsor!! Ahhoz hónapok kellenek, éjszakai fogszabi használata nélkül, hogy szétcsússzon, nem másfél hét!
2009. ápr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszolónak: Te azt csak hiszed! Egy intenzív fogszabis kezelés után, igenis szétcsúszhat, de hogy válaszoljak a kérdésre: a fogidoki biztos számolt ezzel, az éjszakai helyre fogja állítani!
2009. ápr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a fogszabályzó levétele után "összesínezte" belülről az első 6 fogam, ami abszolút nem látszik kívülről, és tartósabb az eredmény! Neked nem csinált ilyet?
2009. máj. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem, nekem csak lecsiszolta, hogy lejöjjön a ragasztó,ennyi. De most már kezd visszaállni a fogam, már nem vagyok beparázva :-) Köszi a válaszokat :)
2009. máj. 31. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!