Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez mitől lehet? Elmozdulhatott...

Ez mitől lehet? Elmozdulhatott a fog?

Figyelt kérdés
Kb. 2napja evés közben arra figyeltem fel hogy érdekes érzés lett az alsó metszőfogamnál, olyan érzés mint ha összeért volna a mellette lévővel. Nem megerőltetőt ettem, szóval nem csontot rágtam stb. Ha viszont elmozdult egy ilyen kis terheléstől, akkor nekem is tudnom kellene mozgatni, de nem mozog semerre és ahogy mondtam nem is fáj. Csak érdekes érzés, ha végighúzom a nyelvem a fog belső nyelv felé néző oldalán akkor "megakad" rajta a nyelvem persze nem nagyon de mégis érzem. Más fogammal nincs ilyen probléma. Vajon ez mitől lehet? Holnap megyek fogorvoshoz, mit csinálhat vele?
2011. aug. 28. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? lehet nem attól a kis evéstől mozdult el, hanem hosszú ideig tartott ez, csak te most vetted észre mikor már beállt, nem fogod tudni visszanyomni sehogyse
2011. aug. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
19 vagyok. Fogorvos tud neki valamit hegeszteni?
2011. aug. 28. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt így látatlanba nem lehet megmondani.. nem hinném, hogy olyan gyenge lenne a fogad, hogy csak úgy elmozduljon.. ezét mondtam, hogy ez tuti hosszú idő eredménye... ha csak ez az egy fogad áll így rosszul, akkor meg kell vele barátkoznod, ha több is rosszul áll akkor fogszabályzó
2011. aug. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fogselyemmel tisztítsd ki a fogad. lehet valami beakadt a két fog közé azt érzed a nyelveddel.

Nekem akkor szokott ilyen fura érzésem lenni.

2011. aug. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem volt olyan szerencsém hogy csak közé ment valami.. :(( Jobban szemügyre vettem és megláttam hogy lepattant alul a széléből egy nagyon pici darabka, szóval holnap tömés lesz.
2011. aug. 28. 22:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!