Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mikor mulik el a bolcsesseg...

Mikor mulik el a bolcsesseg fog eltavolitasa utani fajdalom?

Figyelt kérdés
penteken kihuztak a jobb alsot, azota a fejem ketszer akkora, iszonyatosan faj meg minig, barmit csinalok:jegeltem, fajdalomcsinnaloto. Alig birok nyelni, valami gennyes valadekot is erzek a szamban, a szamat alig birom kinyitni, azota alig alszom valamit. Ma dolgoznom is kel delutan, azt hittem, mara elmulik, de ez semmit sem javult.
2009. ápr. 20. 07:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj vissza a dokihoz! Valami nem stimmel!

Nekem már hármat húztak, fájt egy ideig, de nem ennyire. Nem is dagadtam be és nem is volt gennyes. Lehet, hogy elfertőződött.

2009. ápr. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A bölcsességfog húzást követő 3 nap a legrosszabb, de a 4. naptól rohamosan javul majd. A duzzanat normális, jegelni kell. Szájzár normális, tornáztatni kell.

Az ürülő váladékról: ne szívogasd! Ha vér, az nem baj, ha nem szívod és nem köpködsz, hamar elmúlik. Ha genny, az baj, de általában lázzal jár. Ha lázas vagy, húzás vissza a fogorvoshoz!

2009. ápr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!