Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogcsiszolás. Hogy történik?...

Fogcsiszolás. Hogy történik? Fájdalmas e érzéstelenítő után, bármit. Félek tőle nagyon.

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem úgy elzsibbadt, hogy semmit nem éreztem, utána viszont elég érzékeny lesz hidegre, melegre, amint kiállt a zsibbadás.
2011. szept. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem hegyes volt kicsit a szemfogam, mind a kettőt csiszolták, hogy egyenes legyen, ne olyan vámpíros:) Nem mondanám, hogy fáj, inkább kellemetlen érzés, olyan csúszol lefelé a székbe, mert mintha szikrázna a képed és az a hang! Inkább a hangja fáj:D Hasonló a fúráshoz, csak ez elvileg nem megy bele a fog elevenjébe, nem fáj annyira. (Ha felszíni csiszolás)
2011. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem. Igazából annyira elromlott a fog hogy csiszolják, és majd korona kerül fel. Remélem énse fogom érezni. :( :)
2011. szept. 5. 15:24
 4/9 A kérdező kommentje:
Írjatok ha tudtok bíztatást.:)
2011. szept. 5. 16:14
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem fáj, csak olyan ijesztő érzés. Lehet hogy a hangja miatt. ;) De tényleg nem fáj, csak rossz érzés, mint a fúrásnál.
2011. szept. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem fog fájni!
2011. szept. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Érzéstelenítő nélkül is kibírják az emberek, nem mindig adnak...
2011. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
remélem én is túlélem holnap a 6 fog elől és fent csiszolását.
2014. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
túléltem a szemfog és a középső fog lecsiszolását. érzéstelenítő után nem fáj a csiszolás, csak fura érzés, a hangja a gépnek na az horrorisztikusan visító. kb negyed óra alatt meg van a csiszolás, utánna mintavétel 3 féle formában. ha kimegy a zsibbadás, akkor iszonyatosan érzékeny a lecsiszolt fog, kénytelen voltam beburkolni alufóliával. így kellemesen elviselhető. 2 nap és készen lesz a 4 porcelánom. Ne parázzál ki lehet bírni, nem vészes dolog a csiszolás, de az alu fólia nélküli szitu az elég gáz.
2014. okt. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!