Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyermekfogkrém ill. fogkefe...

Gyermekfogkrém ill. fogkefe hatásos felnőtteknél?

Figyelt kérdés
Érzékeny vagyok a mentolra.
2011. szept. 16. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogkefe nem mentolos azt használhatod, és az Elmexnek van mentolmentes fogkrémje.
2011. szept. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elmexre allergiás vagyok.
2011. szept. 16. 19:56
 3/10 x) ***** válasza:
Szerintem a gyermek fogkrémben is lehet némi mentol de valószínűleg lehet olyat találni amelyikben nincs. A semminél biztosan jobb. :)
2011. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Rengeteg más mentol mentes fogkrém van még, keress rájuk a neten:

Blend a Med-Exotic Energy,Weleda, Homeodent,Kolynos,Aloe ice,Lush,Paradontax,Lacalut Activ,Lush,Calendula


Remélem találsz köztük olyat ami neked is jó!

2011. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én utálom a mentolt, de jó hogy ma már számtalan gyümölcsös fogkrém van felnőtteknek is. Ez így vagy tíz éve. Egy baj van ha nem szimplán árulják, hanem be is vezetik a magyar forgalomba, akkor megbuknak és kivonják. A magyar ember konzervíz és neki mentolos a fogkrém. :S

De DM-ben, Tescoban például árulnak ilyeneket. Előtte én amúgy (kb. 1999-ig mentol mentes) gyógynövényest használtam.

2011. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
a szóda bikarbónára biztos nem vagy allergiás, sós ízű jobb mint bármelyik fogkrém , én a fluórra vagyok allergiás!
2011. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy szódabikarbónával mossál fogat. Istenem... Teljesen tönkre teszi a fogaidat, zománc elkopik. Még a szemcsés fogrém sem jó sűrű használatra, hát még a szódabikarbóna. Van sok gyógynövényes fogrém ahogy előttem írták, valamelyik csak jó lesz.
2011. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kolynos az mentolmentes?A sárgát használtam arra nem voltam allergiás pedig olcsó.
2011. szept. 16. 23:20
 9/10 anonim ***** válasza:
26%
Te, szentég, Istenem nehogy ,miért ne te boci 15 éve használom azóta nincs gond a fogaimmal , tudod ,hogy mire vagy még allergiás kérdező ,gyógynövények? kentek minden mű szart mert a TV reklámozza a szátokba gratulálok az ilyen hülyékhez!
2011. szept. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az éppen mentolos, bár valahogy én is csíptem gyerekként Kolynos-t.


De a drogériákban lehet kapni nem túl megterhelő árban gyümölcsízű fogkrémeket. Vagy arra is allergiás vagy?


[link]

2011. szept. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!