Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A leghátsó fogamat kellene...

A leghátsó fogamat kellene tömni, de nem merek elmenni, mert azonnal öklendezni kezdek, ahogy odanyúl az orvos. Van erre megoldás?

Figyelt kérdés

Csak egy általános állapotfelmérésig jutottam el, mert az öklendezés már akkor elért, amikor csak odanyúlt megpiszkálni a fogat.


A dokit kérdeztem, szerinte csak hiszti.


Van erre megoldás? Elég veszélyes folyamatosan öklendezni miközben ott a fúró a számban.


2011. szept. 17. 18:38
 1/3 greeen ***** válasza:
keress rá az altatásos fogászatra!Google jó barátod!Egyik fő oka a szükségességének többek között.Idézem!"Erős hányinger miatt a kezeléseket másképpen el nem tűrő személy esetében"
2011. szept. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt hányingerem ha a szájpadlásomhoz ért vagy röntgenezte a fogam de rendes volt mert utánna nézett a dokim és írt fel cerucal tablettát utánna már bármit csinálhatott nem volt hányingerem egy kezelésnél sem.
2011. szept. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző írta a doki írhatna fel vmit, vagy ott helyben adhatna. Az egyik barátnőmet is csak így tudják kezelni.
2011. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!