Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozó 21 évesen?

Fogszabályozó 21 évesen?

Figyelt kérdés
Mindenképp rendbe akarom tenni a fogsoromat, mert nagyon zavar, h szabálytalan. És végre sikerült összegyűjtenem rá a pénzt. De azért félek is, h mit szól majd a környezetem. Főleg most, h munkát keresek. Állásinterjúkon nem lesz mínusz pont?(Pincér vagyok)Tapasztalatok??
2011. szept. 23. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A mai fogszabályzók diszkrétek. A munkaadókat nem érdekli, legalábbis egy ilyen helyen nem. Ha mondjuk üzletkötő lennél, az már más tészta.
2011. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen csináltasd meg a fogszabit!! Ha halogatod az csak rosszabb, hidd el. Mások véleménye meg ne érdekeljen! Lehet csináltatni fogszínűt is, azt alig lehet észrevenni (mondjuk az drágább) Ha meg az állásinterjún emiatt beszólnak, vagy hátrány ér, akkor lehet, h nem is az a megfelelő munkahely számodra, mert akkor valszeg máskor is bunkók lesznek.
2011. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van fogszabim:)18 vagyok, lassan lekerül(kb.fél év) Szerintem érdemes kibírni az az 1,1.5,2 évet amíg fennt van. Hosszútávra megéri. Semmilyen negatív tapasztalatom nincs ezzel kapcsolatba. Nem szólogattak be, kerülnek el, barátom is van, akit így ismertem meg. Egyébként ha mégis beszólogatna vki, ne törődj vele. Nálam a fogszabályzó egyet jelent azzal, hogy érdekel téged a küldős. Semmi szégyelni való nincs benn. Jó fogszis időszakot!! :D
2011. okt. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!