Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tehetek, hogy megmaradjon...

Mit tehetek, hogy megmaradjon a begennyesedett, gyökérkezelés alatt álló fogam, aminek nem sok jót jósol a fogorvos?

Figyelt kérdés
Úgy értem, van-e valami gyulladáscsökkentő, amit érdemes szedni, vagy ismertek-e egyéb praktikát, amivel növelhetem az esélyt, hogy megmaradjon? A fogorvos azt mondta (magán), hogy megpróbálja kezelni, de nem túl biztató a helyzet. :( Nem akarom, hogy kihúzzák.
2009. ápr. 25. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Kamillatea esetleg.
2009. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Cataflam 3x1, max 3 napig
2009. ápr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Catalflam meg társai csak ideigelenesen szüntetik meg a gyulladást meg a fájdalmat sajnos, tapasztalat. ha a gyökér be van gennyesedve, azt csak a fogorvos tudja kezelni. mióta kezelik? türelemmel kell lenni és követni az orvos utasításait. gondolom most egy ideig tisztogatni fogja a gyökércsatornát, nem gyökértömi még egyelőre. nekem is gyökérkezelés alatt áll az egyik fogam, de még nekem sem tökéletes sajnos. azt mondta a doki, hogy néha időbe telik, mire teljesen meg sikerül szüntetni a gyökércsúcsi gyulladást. most egyelőre én is gyógyszeres tömésekre járok. bízz az orvosodban. esetleg érdeklődj nála, hogy nem lehet-e antibiotikumot szedni a helyi gyökértisztogatás mellett.
2009. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, végülis úgy néz ki, gyógyszerszedés nélkül is rendbejön, több gyógyszeres tömés után már meg is volt a gyökértömés.
2009. máj. 14. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!