Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Aki Philips Sonicare FlexCare...

Aki Philips Sonicare FlexCare fogkefét használ, mi róla a véleménye? Megéri ilyen sok pénzért megvenni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 20:02
 1/2 anonim válasza:
100%

Régi a kérdés, de hátha valakit érdekel még...

Én a Philips Sonicare Diamondcleant használom, nem a Flexcaret, hasonló minőség és ár is, a technológia ugyanaz és nagyon bevált. Elég drága, prémium termék, de nagyon jó használni. Azt nem tudom, hogy megéri-e az árát, mert más elektromos fogkefét nem használtam előtte.Lehet más, olcsóbb termék is hatékony lenne, ezt nem tudom. Nekem nagyon tiszták azóta a fogaim, nincs fogkövem sem. 5 funkciója van,a Gum care, ínymasszírozó funkciója nagyon jó, az ínygyulladásomat rendbe hozta, és nem is vérzik a fogam azóta, pedig kipróbáltam előtte az ínyvérzésre agyonreklámozott fogkrémeket is. A többi funcióját is használom, nagyon jó mind. Összességében újra megvenném, elégedett vagyok vele, és reményeim szerint a komolyabb fogproblémákat megelőzhetem majd, ha használom.

Ha valaki gondolkozik a megvételén, azt kalkulálja azért bele, hogy 3 havonta cserélni kell a fejet rajta, ami fix költséget jelent!

2014. máj. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ, még nem vettem meg! :)

Azt olvastam róla, hogy akinek hídja van, az ne használja, mert "leveri" a hidat. Erről esetleg tudsz mondani valamit vagy Neked se hidad se koronád?

Nekem is vérzik az ínyem :(((

2014. máj. 9. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!