Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik fogszabályzó jobb? A...

Melyik fogszabályzó jobb? A fém vagy a porcelán? Olyanról is hallottam, hogy Damon Q és Damon Clear.

Figyelt kérdés

Árban elég nagy különbség van köztük és arra lennék kíváncsi, hogy minőségre mind ugyanolyan-e?! Vagy esetleg valamelyikkel gyorsabban helyreállíthatók a fogak? Nem tudom milyet válasszak.

És színes gumikat bármelyikre lehet kérni?


2011. okt. 9. 14:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag a fém erősebben hozzárögzül a foghoz, és nehezebben törik le, a porcelán kicsit könnyebben. Nekem porcelán volt 2 évig, azt hiszem, kétszer tört le az egyik brekett, mert abban a szakaszban az az egy nagyon feszült, de seperc alatt visszaragasztotta a doki. Utána nem volt vele gond. Színes gumit bármelyikre lehet kérni, de gondolom, porcelánon talán jobban mutat, jobban észre lehet venni.
2011. okt. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!