Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kellemetlen lehelet: valószínű...

Kellemetlen lehelet: valószínűleg nyitott gyomorszáj és reflux miatt. Hiába mosok fogat naponta többször, akkor is megmarad, nagyon durva, elnyomja a fogkrém és rágó illatát is. Mit használjak, amíg a laboreredményem nem jön meg, (? )

Figyelt kérdés
s az orvos nem ír fel valamit?
2011. okt. 11. 18:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Igen, sztem reflux lesz.

Menj el dokihoz, ír föl savlekötőt, 1000 ft alatt van az ára. (kb. másfél hónapra elég)

Nekem is ilyen volt, borzasztóan kellemetlen tud lenni. Én inkább visszahúzódóvá váltam, nem beszéltem igazán senkihez, mert nem mertem a szemükbe nézni.

Remélem veled nem ilyen súlyos a helyzet, de talán egy hétig kibirod így, ha még esedékes.

Megjött a laboreredmény?

2011. okt. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod

Tegnap jött meg egyik, az negatív (gyomorfekély, Helicobactert kerestek), de beutalt a háziorvosom gasztroenterológiára, valószínűleg gyomortükrözés elé nézek...

Nem is ez a baj, csak már x ideje orvosról orvosra járok, és nem javul az állapot, inkább rosszabb. Reggel, amikor ébredek, olyan leheletem van, hogy legszívesebben menekülnék magam elől, és ez nem sokat javul fogmosás után sem, s rágót is hiába rágcsálok... :(

2011. okt. 21. 18:17
 3/22 anonim ***** válasza:

Ok, akkor menj gyomorra...

Nerm lesz olyan vészes sztem, mint amilyennek mondják, bár nekem még sosem volt. Biztos túléled, és megér annyit, hogy jobban érezd magad, csak erre gondolj, bátorság.

Első voltam.

2011. okt. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

oh, ma megvolt a gyomortükrözés - negatív.

Tehát semmi bajom (labor, fogászat, fül-orr-gégészet, gyomortükr., mind-mind negatív), mégis menekülök a leheletem elől. Nem tudom, mit tudnék még tenni.

2011. nov. 4. 19:49
 5/22 anonim válasza:

Nekem is van. A grepfruitmag kivonat kuraja segit nekem, napi 3x10 csepp. Sztem gombatol is lehet. Semmilyen vizsgalaton nem voltam. Egy cikkben felsoroljak, h mitol van ez a reflux, de en ezek kozul semmivel sem elek.

A grepfruitbol sem jo mindegyik. A bioextras a legjobb nekem.

2012. szept. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.
2012. szept. 18. 14:35
 7/22 beteges93 válasza:

Ugyanez a problémám!

20 éves vagyok...rengeteget sírok emiatt.

Egész nap rágózom,de akkor is rohadt szagú a szám.

Aki nem éli át,nem tudja,h milyen!!!

Voltam gyomortükrözésen is,kaptam gyógyszert,de semmi pozitív.

Mit tehetnék?

Gasztoorvosnál voltam.

2013. márc. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Fogtol is lehet. A grepfruitmag kivonat jo a biomed (azt hiszem ez a neve).
2013. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

nekem is ugyanez a bajom, csak nekem nem 1-2 hónapig kell kibírni, hanem születésemtől... 26 éve....

szedek 2 féle gyógyszert reflux/savasodás ellen.

én tükrözésre nem mentem, de 99%, hogy refluxom van....

szinte már lemondtam a nőkről :( barátaim nincsenek, barátnőm évek óta nincs, szexuális életem nulla... 25/F

2014. jún. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 gyuribacsika ***** válasza:
Akinek esetleg közületek bevált valamelyik gyomorsavcsökkentő az melyik volt ? Sima vény nélküli patikai vagy orvosi felírással ? Én most vettem a patikába egyet kíváncsiságból, de a leírásába meg többször hangsúlyozzák, hogy hosszú távú alkalmazása nem javasolt. Na most akkor maradjak a szájszagnál vagy inkább szedjem hosszú távon ha beválik és tegyem tönkre a szervezetem ?
2015. márc. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!