Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha én jövő héten elmegyek...

Ha én jövő héten elmegyek fogorvoshoz először fogszabályzás miatt, akkor kb mire lesz fent a fogszabályzó? Heteket kell várni, vagy hamarabb megy?

Figyelt kérdés
Minél előbb szeretném, de nem tudom, hogy megy ez. Tapasztalatok?
2011. okt. 11. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
1. alkalommal csak megnézik a fogaid, h mit is kéne velük csinni, aztán elküldenek a kórházba egy rtg-re, utána a cuccokat amiket ott kapsz vissza kell vinni a fogdokihoz. Aztán pát nap múlva vissza kell menni megbeszélésre, h milyen fogszabályzó kell neked (ár,szín,stb.), aztán pár nap múlva vissza kell menni lenyomatra, és utána pár hónap múlva meg azért kell visszamenni mert gumikat raknak pár fogad közé, persze csak ha kell, és arra rá kb, 4-5 napra rakják fel a fogszabályzót, persze csak miután kiszedték a gumikat. Ennyi. :) rem, h segítettem
2011. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 hét kb.
2011. okt. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Magánorvosnál akár 4 nap, sztk-ban akár fél év.
2011. dec. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem sztk-s van 2 napja. Én tavaly nyáron(július felé) kaptam időpontot, és most lett fogszabályzóm(márc.9.). De, nálam azért is kellett ennyit várni, mert:

1.: Meg kellett várni, hogy hátha beáll a fogam+(miután mondták, hogy biztos kell)azután a fogszabályzó mrgérkezési idejét

2.: A fogorvosnál alig kaptunk időpontot, mert nagyon sok páciense volt


Sok sikert a fogszabihoz! ;)

2015. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!