Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érezted már úgy, hogy a...

Érezted már úgy, hogy a párodnak kellemetlen a lehelete?

Figyelt kérdés

Szóltál neki, hogy kapj már be egy rágót vagy valami?

Nem viccből kérdezem, barátomon egyre gyakrabban veszem észre, hogy nem érdekli épp milyen szagú a szája, fel sem merül benne hogy ez engem zavarhat vagy nem esik olyan jól megcsókolni. Vannak pasik akik egyszerűen nem szeretnek rágózni, esetleg egy cukorkát szopogatni?


2011. okt. 16. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Fogmosásról egyikőtök sem hallott még? Szájvíz? Fogselyem?
2011. okt. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Volt!

Néha cigizik és én akkor nem szeretem a szájszagát mivel már 6 éve házasok vagyunk elküldöm fogat mosni...de ha olyan helyen /helyzetben érzem hogy nem kellemes akkor finoman közlöm vele hogy vegyen be egy rágót..

2011. okt. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én megmondom neki ha büdös a szája és ő is nekem. De ha nincs erre kialkult kommunikációs sémátok, akkor neccesebb ezt így beközölni.
2011. okt. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Örülök hogy ilyen okosnak érzed magad, de ha nem lenne ilyen egyszerű a gondolkodásod, talán hozzád is eljutott volna a dolog. Vannak helyzetek, amikor az ember nem tud fogat mosni, vagy szájvizet használni.
2011. okt. 16. 22:19
 5/10 A kérdező kommentje:
Többieknek köszi...Sajnos úgy érzem, zavarba hoznám vagy megbántanám azzal ha szólnék neki..
2011. okt. 16. 22:20
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ha nm teszed túl magad a zavarodon, akkor el kell viselni a kellemetlen lehelletet :) Szerintem, ha kedvesen tálalod akkor, nm fog megsértődni.

Lehetséges okok: vmi gyulladás van a szájában, lyukas a foga, reflux (egyéb gyomor problémák) vagy nm evett az nap még (nekem olyankor nagyon büdös szögött lenni a szám)

2011. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor vegyél be te egy rágót, és mintegy mellékesen kínáld meg őt is!
2011. okt. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:28


Köszi, de tulajdonképpen minden egészséges embernek is lehet nap mint nap olyan szagú a szája, amit nem szívesen csókolna meg a másik, nem?

2011. okt. 16. 22:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tom..."magától" nekem csak akkor büdös a szám, ha nm eszek egész nap. A lyukas fogat meg nm is biztos h észre veszi.
2011. okt. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"nap mint nap olyan szagú a szája, amit nem szívesen csókolna meg a másik"- igazságszerint ezt nm tudom elképzelni.

Nyílván nincs egész nap mentolos leheletem, eszem/iszom stb., de ezek után is kellemes csókolózni.

Kicsit olvasgattam, kevés folyadék bevitel okozhat enyhén acetonos leheletet, ami kellemetlen, az meg nm mondható betegségnek :)

2011. okt. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!