Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Télen mindig kijön a herpeszem...

Télen mindig kijön a herpeszem, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy (nem tudom miért :S) de már évek óta mindig amikor bejön először a rossz idő így ősszel/télen, lesz egy herpeszem. (Tényleg ettől van, nem csókolóztam herpeszes fiúval, nem ittam olyan ember után, menzára se járok, szóval koszos evőeszköz se lehetett.) Mit rakjak rá, hogy hamar elmúljon? Most Bepanthen Plus-szal kenem (ez van itthon, mert kellett a fülemre) és kicsit jobbnak tűnik, de nincs valami 'házi praktika' rá? (NEm feltétlenül szeretnék venni egy több ezer forintos krémet rá.
2011. okt. 18. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha gyakran kijön, akkor szedj lizint és C-vitamint, erősítsd meg az immunrendszered.

nem kell csókolóznod hozzá senkivel, a vírus már a szervezetedben van.

2011. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Krém: Zovirax vagy Richtofit átlászó gél, illetve a feloldható herpesztapasz is jó (nem jut eszembe a neve)
2011. okt. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

akkor amíg nem lesz erősebb az immunrendszerem számíthatok rá, hogy újra és újra kijön? elég idegesítő :D


egyébként köszönöm a gyors válaszokat :)

2011. okt. 18. 16:03
 4/4 anonim ***** válasza:
immunredszer erősítés mást nem tudsz tenni és fontos a higiénia mert magadat is megfertőzheted akárhol!
2011. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!