Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül 7éves kislányom...

Mennyibe kerül 7éves kislányomnak a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Körülbelül mennyibe kerülhet a fogszabályzója sima SZTK-ban?
2011. okt. 24. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém anno 9 évesen fogászati klinikán is ingyen volt. Én úgy tudom 18 éves kor alatt támogatja a TB :)
2011. okt. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
86%
7 évesen nem kap még fogszabályzót, mert egy csomó tejfoga ki fog még potyogni és a mostani pozíció még egyáltalán nem végleges. éjszakait talán kaphat, de még nincs értelme.
2011. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm első!

Második: nekem is ez a véleményem, de ma voltak az iskolával fogorvosnál, és kapott egy papírt amin az áll, hogy javasolják a fogszabályzót, vissza kell vinnem a fogászatra, amit még a héten elintézek, csak kíváncsi voltam, hogy mennyire számíthatok. Hallottam már 80ezrekről is, nem tudjátok, hogy lehet ezt részletre venni?

2011. okt. 24. 17:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy kell neki fizetni, mint mondjuk egy 16 évesnek.

Ahova én jártam, ott a legolcsóbb 24e volt, plusz ha kellettek még különféle sz.rok (már elnézést), akkor az +7e. Tehát kb. minimum 31e / fogsor.

Nekem porcelán volt, 50e / fogsor.


A részletfizetést pedig rendelő válogatja.

2011. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, jézusom.. hát ez nem semmi.. :S mi kerül ennyibe pár cm dróton :S nah mindegy ami muszáj, az muszáj :) köszönöm a válaszokat
2011. okt. 24. 19:05
 6/8 anonim válasza:
nekem porcelán van, 100000Ft volt
2012. febr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem ők az éjszakaira gondoltak de nem tudom. Nekem az éjszakai 35000 ft volt
2013. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megijeszteni, de nekem kb 10 éves koromtól volt éjszakaim, 30ezer volt kb, aztán kellett csinálni mégegyet az is kb annyi, aztán átmentünk egy másik fogszabályzóorvoshoz, mert el akarta törettetni az állkapcsom, mert szerinte nem lehet megjavítani... Itt a rögzített 300.000 volt + amíg felrakta és levette + ellenőrzések, és a kivehető mostanra + a belső sín ami nem engedi elcsúszni kb 200.000 lett. Tehát ez nem olcsó mulatság, de legalább szépek a fogaim, az állkapcsom se kellett eltörni, vagy fogat húzni, szóval szerintem megéri.
2018. márc. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!