Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mivel jobb az elektromos...

Mivel jobb az elektromos fogkefe a simánál?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Miért volna jobb?
2011. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem jobb. Nekem fájt tőle az ínyem, utána valahol hallotam is, hogy inkább árt az ínynek. De olvass utána hitelesebb forrásból is.
2011. okt. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
mert van rá esély hogy megkúr az áram. No risk no funn...
2011. okt. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
akkor inkább úgy írom hogy elemes...:D
2011. okt. 27. 15:04
 5/12 anonim válasza:
16%
Nem jobb
2011. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Több apró mozgást tesz egységnyi idő alatt. Ezáltal alaposabban tisztít. Ha jó mozdulatokkal mosol fogat, akkor elérheted ezt a hatást persze bármilyen más fogkefével is, csak tovább tart. Amennyire én tudom ez a két alapvető hiba szokott előfordulni fogmosásnál. (1, Nem megfelelő mozdulatok = nem mindenhova érsz el, 2, túl rövid ideig tartó súrolás = marad plakk.)


Persze csak a minőségit érdemes megvenni ebből is. Én elég régóta használok ilyeneket, a fogínyzuhannyal kombinált jött be nekem leginkább. Fejét ennek is cserélni kell, ami költséges, viszont a szára (motor+mechanika+akksi) éveket kibír simán. (Egyszer vettem egy gyengébb minőségűt, annak az akksija nagyon hamar feladta. Egyáltalán nem érte meg, összevetve azzal amit előtte/utána használtam/használok.)

2011. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Én nem szeretem az elektromos fogkefét. Nekem is volt, az volt vele a bajom, hogy nem habzik fel a fogkrém, mint a rendes fogkefével. Lehet, hogy én rontottam el valamit, nem tudom, de nekem nagyon nem jött be. Olyan érzés volt, mintha sima vízzel mostam volna fogat.
2011. okt. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Nekem van és nagyon szeretem, alaposabban tisztít. Nekem nem fáj és nem vérzik tőle az ínyem - az egészséges így nem fáj, és nem vérzik. Ha igen, akkor nem a fogkefe a hibás, hanem az, hogy gond van vele.

Nekem kevesebb fogat kellett tömni, mióta megvan, ill. ez már a második, egyet már elkoptattam (tönkrement az aksi), legalább 10 éve használom.

2011. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem habzik a fogkrém... Meg kell vizezni, mielőtt a szádba rakod, és nem árt előtte öblíteni is egyet.
2011. okt. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 LadyLee ***** válasza:
78%

Sokkal alaposabban tisztít - én imádom és a fogorvosom is mindenképpen ajánlotta.


Akinek bántja az ínyét, annak nem lenne szabad annyira odadörzsölni, illetve puhább sörtéjű fejet kell rá venni.


Nekem a szájzuhany nem jött be, viszont újabban a fogselyem helyett egy, a Curaprox cég által gyártott kis nyeles kefécskét ajánlanak a fogorvosok, mert a fogselyem könnyen felsérti az ember ínyét. Na az a kics kefécske az nagyon bejött. Bár a Curaprox cég aranyáron adja, de már lehet gyakorlatilag ugyanazt kapni a DM-ben olcsóért.

2011. okt. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!