Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogágybetegségre, fogínysorvad...

Fogágybetegségre, fogínysorvadásra ki a jó (jobb, legjobb) fogorvos Budapesten?

Figyelt kérdés

Márciusban voltam fogorvosnál, fogkőlevétel volt. Megmutatta, hogy kell helyesen fogat mosni, de ettől nem javult lényegesen, sőt, szerintem azóta képződött még valamennyi fogkő is, legalábbis a felülete már nem olyan sima, mint a fogkőlevétel után volt. Fáj is egy kicsit, érzékeny az ínyem, de lehet hogy csak attól, hogy túl vadul mosok fogat, és ezzel megsértem. Viszont szemmel látható, hogy válik el a fogtól, és ez nagyon aggasztó. Tud valaki ajánlani egy orvost, aki tudja kezelni ezt valahogy?

Én ezt találtam, itt van olyan, hogy "fogágybetegség kezelése, parodontológia": [link]

Erről esetleg vélemények?


2011. nov. 3. 23:50
 1/7 anonim válasza:
Fogas Mátét keresd, szerintem ő a legjobb.
2011. nov. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az kicsoda? A Google nem adott semmilyen találatot.
2011. nov. 6. 22:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Tavaly-sajnos-ugyanezt végigjártam.

A DentalCoop fogászat nagyon jó,Szilágyi Doktornő is jó szakember,javultak is a problémáim,de nem szüntek meg.

DentalPalace rendelőt tudom ajánlani nagyon,a negyedik hely volt,ahol a lézeres kezelés hatására megszüntek a problémáim.

Hrusztics Doktornőt tudom javasolni,nagyon aranyos dr.nő és érti a dolgát:)

[link]

2011. nov. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nyergesné Ágnes válasza:

Szia

Én valóban a legjobb fogorvost-szájsebészt ajánlanám neked!

Dr.Medvácz Zsuzsanna

A világon nincs nála jobb!!!!

2011. nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dr. Gálosi Dórát tudom ajánlani. Nekem ő hozta rendbe nagyon szépen, megérdemli, hogy reklámozzam. Lelkiismeretes, ügyes! Több parodontologust is ismerek sajnos, így tapasztalatból írom. És mindenképpen ajánlom, hogy kezdj el szedni 500 mg C vitamint naponta, ezt sajnos egyik sem mondta, de nagyon használ! Fontos a fogköztisztító kefe és az öblögető, szájvízhasználat is!!!
2013. szept. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Használj megfelelő fogkémet
2013. dec. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fogkövet meg érdemes gyakrabban levetetni
2013. dec. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!