Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogselymet csak fogmosás után...

Fogselymet csak fogmosás után kell használni, vagy többször is napközben?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy kell. Akkor használod, amikor jólesik.


Én pl. viszek be a munkahelyemre is és akkor szoktam használni, ha érzem, hogy vmi beakadt a fogamba evés után.


Fogmosás után akkor szoktam használni, ha azt érzem, hogy az ínyem valahol enyhén be van gyulladva (ezt is beakadt ételdarabkák okozzák nálam).


Nekem azt is mondták, hogy ne erőltessem a használatát, ha nem kell, mert az ember könnyen megsérti vele a fogai között az ínyt és az többet tud ártani mint amit a selymezés használ.

2011. dec. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én meg úgy tudtam hogy fogmosás előtt kell használni. én csak este használom.
2011. dec. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tényleg fogmosás előtt kell. Én is csak este használom.
2011. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. dec. 4. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Fogmosás előtt kell használni.

Voltam már jónéhány fogorvosnál és mindegyik azt ajánlotta, hogy használjam, mivel elég sűrűn nőttek a fogaim és a fogkefével nem tudom közülük eltávolítani a lepedéket és az nagyon hamar szuvasodást okoz.

2011. dec. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!