Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet ha a többször kezelt...

Lehet ha a többször kezelt fogról nem múlik el a gyulladás, hogy az allergia lehet? Ha harmadik tömés után sem jut eszébe a fogdokinak hogy megröntgenezze a fogam, akkor szóljak neki én?

Figyelt kérdés

És a házi dokimat megkérhetem h írjon fel gyulladt fogra dalacynt? mer a flector az hat de túl erős

Vagy lehet hogy nem rossz a fogam, csak valami fogászati anyagra allergiás vagyok amire eddig nem, vagy amit most használhattak nálam előszőr és az irritásió miatt gyulladt a fogam körül meg az állkapcsom? úgy érzem h az állam is kattog meg am irigyeim beduzzadtak és az arcüregem is fáj, a fejem is, és hőemelkedésem van miatta

pedig már gyökérkezelte, háromszor cserélt benn tömést, és nem amalgán hanem akril


2011. dec. 18. 22:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Na ez érdekelne engem is!
2011. dec. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!