Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez a fogamon, mióta...

Mi lehet ez a fogamon, mióta fogszabim van egy hete fura dolgokat észlelek? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


1.az a pirossal bejelölt rész micsoda? ami olyan barnásabb színű az 1-es és a 2-es fogam között?


2.e között a két fog között azt veszem észre h vmi rés akar kialakulni ,ami nem értek ,az a két fog tökéletesen illeszkedik egymáshoz


3. az két 1-es fogam vagyis a mindkét oldalon lévő legelső fog, között "S" alakot vett fel a drót amikor ez a két fog is tökéletesen illeszkedik egymás mellett??? (a képen is lehet látni a sarkában hogy S alakú a drót)


2012. jan. 14. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:

éna helyedbe többször és sokkal alaposabban mosnék fogat. Nekem a fogköztisztitó sokat segit tisztitásnál és szerintem fogselymet is kellene. Ezek afféle lerakódások, ami elõször a fog elszinezõdéséhez majd lassan fogszuvasodáshoz vezet.

Még egy fontos dolog: Kevesebb üditõ!!!

16/L

2012. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

:S

minden kaja után mosok fogat

és nagyon nem lyukadósak a fogaim, de most ezt nemértem


na asszem egy jó fél óráig fogok most fogat mosni

2012. jan. 14. 13:16
 3/10 anonim ***** válasza:
(1. vagyok)nem a fogmosás ideje, hanem a technika számit
2012. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

erre volna szükséged, szerintem:

http://www.youtube.com/watch?v=Um3wyARh4ao

2012. jan. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Használj szájvizet, mert nekem is sárga volt a műanyag drót, (de csak az), amit felrakott, de mióta szájvizet használo, nem az.
2012. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Lepedékes a fogad.Moss fogat!
2012. jan. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

utolsó, kösz ,minden étkezés után fogat mosok elég alaposan


de ez nem igaz most már a másik fogaimon is jön, 1 hete van fogszabim és ilyen még azelőtt nem fordult elő velem mit csináljak, ez vmi szuvasodás vagy mi?

18 évesn vagyok

2012. jan. 14. 20:52
 8/10 anonim válasza:

Szia.Szerintem is lepedék maradvány.Mindenképp vegyél ilyen fogköztisztitót amit az egyik hozzá szóló belinkelt biztos sokat segít még pluszba

Majd irj segít e

2012. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fogkő/elszíneződés, ahogy lassan rendeződtek a fogaid, előbukkantak. Eddig is ott voltak, csak a torlódás miatt nem látszódott.

Bár gondolom azóta megoldódott a dolog.

2012. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

pedig az a fogam az tök jól a helyén volt, max az összképhez képest voltak elcsúszva egy nyavajás szemfog miatt(a másik oldalon)


amúgy igen, azóta már nem ilyen

2012. júl. 22. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!