Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Férjem ma megy fogorvoshoz,...

Férjem ma megy fogorvoshoz, mert annyira tönkrement a foga, hogy semmi sem látszik ki az ínyéből. Mit fognak vele csinálni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha szerencséje van, akkor gyökérkezelik neki, beépítenek neki a gyökerébe egy kis csapot, és arra ráerősítenek egy koronát. és olyan lesz, mintha lenne ott egy ép foga.

rosszabbik esetben kihúzzák a fogcsonkot.

2009. máj. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ,hogy mennyire van rossz állapotban a fog.Van amikor már a csonkot sem tudják kihúzni,ezért vésni kell...De van amikor egy kis fogóval ki tudják szépen szedni...Nemrég voltam én is,mert nekem foghúzásnál a gyökeret beletörte a fogorvos.Így el mentem egy másikhoz aki annyira ügyesen kivéste,hogy csak kellemetlen érzés volt de nem fájt.Remélem jó fogorvosa van,mert az sokat számít.
2009. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!