Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lyukas az egyik felső bölcsess...

Lyukas az egyik felső bölcsességfogam, de most éppen nem fáj, a fogorvos kihúzná mert állítólag nem tudja betömni, menjek másik orvoshoz, hogy betömessem vagy húzassam ki?

Figyelt kérdés

Azt mondják a végsőkig kell harcolni a fogakért, legyen az bölcsesség vagy nem bölcsesség fog. Most ha annyira őrületesen nem fáj, akkor minek húzassam ki?

Arra gondoltam, hogy keresek egy normálisabb fogorvost aki megpróbálja betömni és nem akarja egyből kihúzni.

Ki tudja, később még nagymamaként lehet, hogy erre építik majd a protézist vagy még szükség lehet rá. Sajnálom kihúzni...


2012. jan. 19. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb úgyis húzás lesz,csak az időt húzod töméssel,mert a bölcsességfogak különösen romlandó fogak.

Nekem fél órája húzták a bölcsességfogam,majdnem beszartam úgy fájt,de nem lesz vele több gondom:)

A váróban ült egy pasi,akinek gyökérkezelték és tömték a bölcsességfogat és kettétört másnapra így ő is húzásra várt!

2012. jan. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, az aranyszabály alól a bölcsességfog a kivétel, a szomszédos fogakat is csak veszélyezteted vele.
2012. jan. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De mekkora a lyuk rajta?
2014. márc. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézesd meg másik dokival is
2014. márc. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát nagyon nagy, konkrétan már elkezdett szétmorzsolódni és hullani a fogam darabokban...
2014. márc. 28. 08:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Műttesd ki inkább -
2014. jún. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én konkrétan úgy huzattam ki egy fogam hogy nem fájt egyáltalán. Annyi h belenott az íny és érzékeny volt.

Szerintem jobb addig tulesni rajta míg nincs begyulladva.

2016. ápr. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!