Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen a fogszabályzóhoz a...

Milyen a fogszabályzóhoz a mintavétel?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek mintavételre és kiványcsi vagyok milyen lesz! Légyszi írjátok le részletesen! :$
2009. máj. 27. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
2009. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
beleülsz a fogorvosi székbe, kever valami trutyit a fogorvos és egy ilyen száj formába önti :D aztán ráharapsz,egy ideig ott hagyják aztán a fogorvos lecincálja rólad, amúgy kibírható ízű, az enyém epres volt^^ ha szerencséd van, egy kicsi marad a fogadon és tudod nyalogatni, nálam mindig ez volt de fogmosás után eltűnt:D aztán pár nap múlva meg lesz a fogszabid, és lehet hogy kapsz egy gipszből kiöntött formát a fogsorodról :D én kaptam, azóta is azon nevetek..
2009. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszii! Azt mondták h 1-2 hét még kész lesz mert egy héten csak egyszer rendel a közelünkbe a fogorvos! =)
2009. jún. 1. 12:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Hú, nagyon jó vt a mintavétel most értünk haza még az íre is jó vt méghozzá epres:)
2009. jún. 3. 17:03
 5/5 anonim válasza:
szia :) én holnap megyek minta vételre es bevallom hogy egy kicsit félek :D te ugye már tul vagy rajta . elztudnád meselni hogy milyen volt :D ugye nem fogok oklendezni :( :D elore is koszi :)
2013. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!