Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy teljes...

Mennyibe kerül egy teljes műfogsor?

Figyelt kérdés

A fogaim szabálytalanok, sárgák, és a napi 2-3-szori fogmosás ellenére is nagyon romlandóak, így erre gondoltam megoldásként.

[Nem a kivehetősre gondolok, hanem arra az állandóra, ami porcelán (ha jól tudom).]

Ha nem szabályosak a fogaim, akkor attól még a mű egyenes?

Meddig bírja egy ilyen fogsor?

Nagyon kellemetlen procedúra?


2009. máj. 27. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen változóak a korona árak,lecsiszolják a fogakat egyenesre és ráhúzzák.Kb 30.000 darabonként vagy 200 körül teljes fogsor.Általában 10-15 év garit adnak rá,de nem szokta kibírni.
2009. máj. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én most csináltatok 50ezer ft, leveszi a mintát és ha van fogad és utána kihuzatod ugyanabba a fogsorba potólja, nem kell csinálatatni másikat és garanciát vállal érte. Ahány fogtechnikus annyi ár, ha van ismerősöd aki már csináltatott kérdezz utána hol és mennyiért.Ha zsebből fizeted akkor a fogorvosod is kevesebbért csinálja, kérdez rá. a fogtecnikus csak fogat csinál, nem húz vagy töm.
2011. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a porcelán az mindig drágább , az olcsó is ugyanazt a célt szolgálja
2011. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!