Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pontosan milyen fogpotlások...

Pontosan milyen fogpotlások léteznek?

Figyelt kérdés

valaki fel tudna vilàgositani? Tudom, ciki, de sajnos ( vagy inkàbb szerencsére) nem nagyon vagyok otthon a kulonbozo fogpotlàsokban. Mi is pontosan az implantàtum, a korona, hid,? Mik léteznek még, ami fogpotlàs?

A helyzet az, hogy az aposom ( francia) szeretne Magyarorszàgra menni a fogait helyrehozatni, mert idekint pàr "mufog" ( bocs, csak igy tudom leirni :S) minimum két auto àra..és persze én magyaràznàm el neki az àrakat, mi mennyibe kerul, de egyszeruen teljesen meg vagyok love, mert sok potlàs kozott nem tudok kulonbséget tenni..


2009. máj. 27. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]



Itt árakat is találsz, de kereshetsz hasonló oldalakat. Ma már szinte minden jobb fogorvosnak van web oldala.

2009. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Implantátum az beültetés,1 db kb 120.000 -től a csillagos ég.A koronát ráhúzzák a fogra de lehet hozzá még csatolni ha hiányzik is ára darabonként 30.000-től kb 60-70.000-ig,a híddal meg pótolnak többet is,kb ugyanilyen árban.Az árak természetesen lehetnek többek és kevesebbek,ez fogászat függő.
2009. máj. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!