Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit lehet tenni a reggeli...

Mit lehet tenni a reggeli rossz lehelet ellen?

Figyelt kérdés
Legelőször a rágón kívül semmi nem jut eszembe, hátha ti tudtok valamit, amivel például este megelőzhető. Ha a párom mellett ébredek reggel, ez nem kínos?
2008. ápr. 5. 15:23
 1/7 anonim válasza:
100%
Szia! Én azt olvastam valahol hogy aki petrezsejmet rágcsál annak jó lesz a lehelete, amúgy nekem is kellemetlen ha nem rágózok. remélem segítettem
2008. ápr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy "átlagos" embernek reggel rossz a lehelete. Öszíntén megmondva én külön ágyon szeretek aludni mert sokkal higénikusabb. Általában eszek vagy iszok rá, Gyümölcslevet, tejet, kakaót, kávét.
2008. ápr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszii!
2008. ápr. 21. 18:39
 4/7 anonim ***** válasza:
reggel mindenkinek büdös a szája...:) ez így természetes. sztem a párodnak is. reggel legyen első dolgod a fogmosás... vagy ha szeretnél még lustizni egy kicsit ébredés után, tartsatok valami üdítőt az ágy mellett, igyál pár kortyot, sokkal jobb lesz utána.
2008. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
moss fogat:)1szerű:)
2008. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia,én is ezzek a problémával küzdöttem.Egyél reggel mindenkpp valamit kifli pl kakaoval,gabonapehely tejjel,és utána moss fogat. A kaja "betömi" a gyomorszájat ahonnan feljöhet a szag,a fogmosás meg ugye a szádat tisztitja ki igy tuti hogy nem lessz büdös a szád de ajánlott rágózni nap közbe.Meg ha feljön a slejm,az általába köpd ki zsepibe vagy valahova ne nyeld le mert elkezd büdösödni lent a nyelövödre ragadva az is tudja a rossz lehelehet okozni.Remélem segitettem.Szia.
2009. jan. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj este elszopogatni egy kis strepsils-t, fertőtlenítő hatású, vagy lefekvés előtt egy kis listerines szájvízzel öblögess.
2012. júl. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!