Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit kell tennem, hogy szép...

Mit kell tennem, hogy szép legyek fogszabályzóval?

Figyelt kérdés
Nemsokára megkapom az állandó fogszabályzómat de nem tudok néhány dolgot. Milyen színűt válasszak? Nem leszek vele nagyon csúnya? Bejövök majd a fiúknak?
2012. febr. 13. 18:42
 1/6 anonim válasza:

a hugomnak allando fogszabija van!

szerintem sokkal helyesebb vele!

es ahogy meseli,a fiuk is jobban eszreveszik!

2012. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a sima szürkével sem lettem csúnyább sztem. Egyébként nyugi, ha a srácnak bejönnél fogszabályzó nélkül is, fogszabályzóval is be fogsz... az a lényeg, hogy légy önmagad :).
2012. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy nagyon kiállnak a fogaim, és félek, hogy így csak rosszabb lesz.
2012. febr. 13. 19:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne félj, mindenki meg fogja érteni, hogy miért csinálod. Nem leszel csúnyább, a végén pedig tényleg nagyon jó lesz.
2012. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Figyel én is az vagyok fél éve(még fél évet ki kell bírnom) és elég ha csinosan ötözködsz;) nyugi aki igy szeret az ezért nem hagy el! És amugy se örökké lesz rajtad:)

Én nagyon divatosan öltözködöm, és ápolt, finom puha a bőröm, a testápolómtól:) De amugy se nézték a fogszabályzóm amikor először mentem iskolába hogy rajtam volt senki de mondta hogy -fogszabid van?- és azt se hogy -fúj v. hogy fogszabis! Nyááá!- senki nem mondott semmit ugyanúgy nevettem velük és rajtuk :PP

2012. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már két hónapja fenn van, és tényleg sokkal jobban nézek ki vele, senki sem cikiz ki:) köszi a válaszokat
2012. szept. 3. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!