Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Már beszedtem 6 db Dalacin...

Már beszedtem 6 db Dalacin tablettát de még mindig nem használ már nem is fog? De csak egy kicsit sem csillapodik a fájdalom tőle ugyan ugy fáj mint amikor kihuzták és már gennyes a gyulladástól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi már annyira nem bírom.....
2009. jún. 5. 17:46
 1/6 A kérdező kommentje:
És tényleg csak 6 óránként vehetek be belőle ha gyorsabban szedem mi bajom lesz?
2009. jún. 5. 17:58
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Húú, szegény... akkor nem tudom, ha nagyon nem bírod hívd fel a dokid, biztos kérhetsz tőle segítséget. 6 db? szerintem annyira nagy bajod nem lesz tőle, max hasmenésed lesz. de hívd fel a dokid! és addig is jegeld!
2009. jún. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocsi 3 nap alatt 6 db és ugy gondoltam hogy ha nem 6 óránként szednék be 1 hanem mondjuk 3 óránként.

Nem is fog használni akkor már ez a gyógyszer akkor mi lesz velem?

Magától is elmúlik majd ez a gennyes gyulladás?

2009. jún. 5. 18:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hát, napi 3 kell, igaz én már az első után éreztem formális javulást. tényleg hívd fel a dokid, ha nagyon fáj és nem bírod, mert sajnos nem vagyok fogorvos. de foghúzás után nekem is fáj 1 napig a fogam, de mivel neked több napja húzta így nem tudom. és jegeld, úgy nem érzed annyira
2009. jún. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ajánlom a Gingisol oldatot, gyógyszertárban kapható, segít ilyen esetekben, mert kamillát, ginzenget és mentát tartalmaz, így fertőtlenít és gyulladást csillapít. Nekem eddig bevált ilyen esetekben. Bár az íze pocsák meg kicsit fura, de nekem hatott.
2009. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha valakinek tájog volt, vagy ciszta, és begyulladt, esetleg szövődmény alakult ki akkor azon egy sima antibiotikum és foghúzás nem segít sztem

ott már a fertőzött területet közvetlenül is kezelni kell sztem, külsőleg belsőleg

2011. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!