Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hasznos tanácsot várok, mivel...

Hasznos tanácsot várok, mivel tudnám a táplálkozást megoldani? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Körülbelül 4 hete fáj már a torkom. Eleinte gondoltam, hogy elmúlik, majd körülbelül 2 hét ilyen enyhébb fájdalom után orvoshoz fordultam, aki antibiotikumot írt fel a manduláimra. Azok rendbe is jöttek, utána körülbelül 2 napig úgy éreztem, hogy helyre jötte, de továbbra is csak langyos vizet ittam, vagy teát és nem ettem száraz ételt. Erősen elkezdett utána fájni a torkom, már egyszerű víz lenyelése után is könnyes lett a szemem, és a számban is kialakult körülbelül négy seb az ínem körül, pontosan nem az ínemen, hanem hogy is írjam körül, elől a számban, az ajkaim felett, szóval még kinyitni is fájdalmas a szám. Holnap orvoshoz fordulok, de már két napja szörnyen szenvedek a táplálkozással, valami módszer lenne, hogy jobb legyen holnapig?
2012. márc. 4. 21:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!