Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó fejpánt?

Fogszabályzó fejpánt?

Figyelt kérdés
Nem sokára rögzített fogszabályzót kapok és doki említette, hogy fogok kapni vmi fejpántot. Ez hogy néz ki és hogy kell majd használni?
2009. jún. 9. 11:25
 1/5 anonim válasza:

Nemtudom, lehet fogmosáshoz.XDXD

Na jó csak hülyülök, nem tudom az mi.

2009. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hát az amerikai filmekben szoktam ilyent látni h a fejedre van rögzítve a fogszabályyzó :D

lehet hülyeséget mondok de a filmekben láttam olyat

2010. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

jaaaaa tudom

hát az szerintem Magyarországon nincs...Meg ki lenne az a barom, aki felrakatná?

[első válaszoló.]

2010. febr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

csak tájékoztatásul közlöm: nekem volt...

éjszaka kellett használnom, és kb 2 évig nem tudtam miatta aludni... állandóan ki volt száradva a szám széle, és néha kijött a helyéről a kis pöcök, ami a helyén tartotta, ilyenkor beleállt a szájamba belülről a vége, és felsértette....

de gondolom, kedves kérdező, erre már te is rájöttél.

2010. okt. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is volt 8 hónapig. Nekem az volt vele az egyedüli bajom, hogy mindig beleakadta a párnámba. Éjszakai fogszabályzóhoz van.
2011. febr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!