Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Járt már valaki a következő...

Járt már valaki a következő fogászatokon? Tapasztalat, vélemények?

Figyelt kérdés

Relax Dent

Precíz Dent

Prevenció Kft(Újpest)

MindentMent

Fehér Dental

Be-Be Dent

Apatit Dent(Újpest)

Qualy Dent

Pannónia Dental

Dentallux

Aiki Dent

Shen-Dent


2012. márc. 14. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az Apatit Dent-et NAGYON NEM ajánlom, nekem elszúrták úgy a gyökérkezelésemet ott, hogy a szájsebészeti klinikán kötöttem ki, műtétileg le kellett vágni azokat a gyökércsúcsokat, amiket elcseszett a doki. És az anyagi veszteségről ne is beszéljünk... Az ellenségemnek nem kívánom azokat a heteket. A prof. mutogatta is a rezidenshallgatóknak a röntgenemet, hogy ez egy tipikus gyökérkezelés hiba. A többiről nincs tapasztalatom, de most egy életre csalódtam a méregdrága magándokikban, ezentúl csak TB-klinikára járok.
2012. márc. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Uhh, köszi a véleményedet. Pedig garanciát vállalnak a kezelésekre azt írják a honlapon.
2012. márc. 14. 20:35
 3/12 A kérdező kommentje:
TB klinika? Sztk-ra gondolsz? Nekem erről nincs jó véleményem.
2012. márc. 14. 20:37
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyetemi fogászati klinikára gondoltam TB-ellátás alatt. Ilyen paraszt sztk-rendelőbe én se mennék szívesen.
2012. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

A Be-Be Dent-re tudok válaszolni.

Nagyon könnyen és ingyen (!) tudtam parkolni, pontosan fogadtak és az áraik... Nos először azt hittem biztos van valami bújtatott költség, de kiderült, hogy minden annyi, amennyit az oldalukon olvastam. Két porci koronát csináltattam 40 ezerért és ebben minden benne volt: a szuri, a csiszolás, a lenyomat és az is, hogy összesen háromszor voltam ott. A barátnőm meg azóta nem fél a fogorvostól. Ő is kapott két tömést :-)

Ez még tavaly volt, a múlt héten megint voltam ellenőrzésre. A helyzet ugyanaz: pontosan fogad, meghallgat, átnéz. Nem kellett csinálni semmit, kezet nyújtott és mondta, hogy fél év múlva vár. Amikor a fizetésről kérdeztem, megjegyezte, hogy a konzultáció továbbra is ingyenes.

Ha emberséges, jó dokit akarsz és számít a pénz, akkor a Janik doktort válaszd.

2012. márc. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod!

Róla olvastam ezt azt.. azt,hogy a rendelő lepukkant,koszos, némely emberekkel flegma, osztja az észt a fórumokon,de közben meg.. szóval nem tudom. az árai tényleg jók, csak ez nem e megy a minőség rovására? vállal garit?

2012. márc. 28. 19:48
 7/12 anonim válasza:

Ezt biztos egy olyan csaj írta, aki akart tőle valamit, aztán nem dugta meg.

Értelmes fickónak tűnik és segítőkész, nem akarja a pénzed kiszedni a zsebedből. A rendelő egy lakásban van, rögtön a földszinten, a bejárat mellett, szinte lépcsőzni sem kell. A váró egy nagyobb szobában, ahol négyen is le tudtunk ülni kényelmesen.

A rendelő valóban nem valami csili-vili, mit mondjak, nem olyan szokványos fogászatos, de ha visszagondolok ez különösebben engem nem is érdekelt, a lényeg, hogy egyikünk sem érezte rosszul magát.

A garanciát nem tudom, nekünk nem volt szükségünk rá eddig, hogy éljünk vele.

2012. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Szia!


Ha már ennél a rendelőnél tartunk, én is olvastam, amit említettél, ugyanakkor ezt is írták róla:

"Válasza nagyon tetszett, egyre jobban sajnálom, hogy Ön nem ott praktizál, ahol lakom és ahol tisztességes, emberséges, fogmegtartó (és nem korona meg implantátum gyorsító :-) kezelésekre összpontosító fogorvost szeretnék találni."


Nekem abból a beírásból az jött le, hogy igencsak bosszút akart állni valaki, legalábbis azok a végig NAGYBETŰk azt sejtetik. Másrészt meg nem értettem bizonyos dolgokat:

1. Miért nem ment vissza?

2. Ha összetömték a fogát, fél évig nem használt fogselymet? Hát nem az igényesség csúcsa!!!

3. Ha valaki a szabadidejében ingyen és viszonylag gyorsan, nem magát reklámozva tanácsokat ad, azt inkább elismerni kéne, nem pedig fikázni. Sajnos ez a világ azért ilyen, mert ilyen emberek vannak benne, mint amilyen az a beíró is.

2012. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Sok fogorvost megkerestem emailben, de még csak válaszra se méltattak. Azért kérdeztem a garit, aki volt már nála, mert nekem a fogszínű tömések elég hamar 1 éven belül kiestek, és egyből letört a fogam is. Tudható be annak, hogy szerintem csak betömték, de nem csinálták meg normálisan, nem állították vissza a fog állapotát(barázdákat, csücsköket), ennek tudható be a gyors kiesés. Ugyanakkor a gyerekkori amalgám tömés még mindig meg van...Eddig nem fogtam ki rendes, normális fogdokikat.

2012. ápr. 5. 19:16
 10/12 A kérdező kommentje:

Janik doktor mellett szól az is, hogy igazán kimondja a véleményét, miszerint ezek a led lámpás meg hasonló fogfehérítések nem tesznek jót a fogzománcnak. és a koronákról is ír.

Egy újságban olvastam ilyet: fogbeültetés ragasztó és implantátum nélkül! Erre kíváncsi lennék milyen az. Hallottatok már róla?

2012. ápr. 5. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!