Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap este ota, faj bal...

Tegnap este ota, faj bal oldalon belul az inyem, es az arcom fel van dagadva. MI lehet a baj?

Figyelt kérdés
nem haraptam meg a szam, es nem is vettem eszre csak azt h faj belul bal oldalt az inyem, olyan mintha egy nagyobb darab le lenne "valva" nem tudom hogy fogalmazhatnam meg h ertsetek :( de nagyon dagad az arcom es nagyon faj ott oldalt az a darab ami le akar esni( es eleg nagy ez a darab)
2012. márc. 18. 10:32
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsika, kicsit ertelmetlenre sikeredett , de remelem ertitek, bal oldalon az arcom belso reszen, vmi nagyobb darab az inyembol le akar valni, es az arcom be van dagadva :(
2012. márc. 18. 10:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Feltetlen menj el orvoshoz! Ez lehet gyulladas, mint fog, arcureg, de idegfajdalom is leeht, mint kisugarzo fajdalom, aminek az okat kell kideriteni.
2012. márc. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a doki mit tud ezzel csinalni? kicsit felek :(
2012. márc. 18. 13:14
 4/4 opeles válasza:
Bár nem tudom mennyi idős vagy, de nálam ilyen gond a bölcsességfogam kibújásakor volt. Én simán lecsíptem az a kis darabot 1 ollóval, aztán leöblítettem 1 kupica pálinkával. Nem kell mindig orvoshoz rohangálni apró-cseprő dolgokkal.
2012. ápr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!