Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik a legjobb fogkrém? Ti...

Melyik a legjobb fogkrém? Ti milyent használtok? Vagy nincs nagy különbség köztük?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Sensodyne Pronamelt használok, mert a fogorvos felfedezte, hogy nagyon el van vékonyodva a fogzománcom, és ezt a fogkrémet ajánlotta rá. Sajnos elég drága, de legalább nem olyan érzékeny a fogam, mint előtte.
2012. ápr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az Odol-med3-at szeretem, szerintem ez tisztít a legjobban. De a Sensident is jó, ráadásul nagyon olcsó. Mindkettőt a Müllerben lehet kapni, utóbbi saját márkás termékük.


A Signal és hasonlók nekem nem jönnek be, olyan rossz érzés velük fogat mosni, utána úgy érzem, mintha a zománcot is leszednék a fogamról, érzékenyebb lesz tőlük. Nem tudom miért.


Szájvízből az Elmex Sensitiv-et ajánlom.


Fogkeféből a Sensodyne sensitive-t, mert kicsi a feje, a hátsó fogakhoz is hozzáfér, de nem karistolja az ínyem. Az erős sörte nem jó, mert súrolja a zománcot is, és semmivel nem tisztít jobban. Fogorvostól tudom. A lényeg a technika természetesen!


Fogselyemből pedig a Dontodent sensitiv-et szeretem. DM-es saját márka.


Persze hozzáteszem szerencsére nincs olyan fogászati problémám ami miatt különleges fogrémre lenne szükségem, mert az más tészta. (annak ellenére sem, hogy nagyrészt sensitiv dolgokat veszek)


Szóval én ezeket használom, bocs ha hosszúra sikeredett.

2012. ápr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem fogkrém általában az volt ami a legolcsóbb.. amodent, colgate, signal.. igazából én azt szeretem, amikor fogcsikorgatósra mossa a fogamat, nemtudom miért. fogorvostól megkérdeztem melyik a legjobb fogkrém, annyit mondott, hogy amelyiket rendszeresen használjuk :D most vettem sensodyne-t, gondoltam kirpobálom, 2 tubus volt 1400 ft, jó-jó, de nem vagy tőle elájulva. használtam paradontaxot is, az íze fertelmes, de gyulladásra tényleg jó. én inkább a fogkevére fektetek hangúlyt. az braun professional care 500, kettő belet vettem hozzá, igy volt 16.000 ft, és évente 4x cserélek fejet, ami kb 5.000. én inkább fogkefe és fogkefe között látok különbséget, nem fogkrém és fogrém között.
2012. ápr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja és listerint használok mellé, éppen coolmintet
2012. ápr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!