Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van olyan ismerősötök akinek...

Van olyan ismerősötök akinek el vannak rohadva a fogai? Nekem van olyan ráadásul 20 éves és lány elég szépen néz ki már elöl is látszik ha beszél hogy el van rohadva!

Figyelt kérdés
fog romlása
2012. ápr. 22. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincs.
2012. ápr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Férjem és a nővérem pasija.
2012. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jó de ők már biztos nem 20 évesek hát nem merem mondani a csajnak de eléggé zavaró mert nagyon csúnya meg lent is mindenhol. gondolom fél elmenni de nálunk itt mindent ingyen csinálnak kivéve a pótlást. Nekem is voltak rosz fogaim és kihúzattam őket igaz pótlásra nincs pénzem meg amik vannak legalább nincsenek elrohadva csak tömve.
2012. ápr. 22. 14:34
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát, mind a kettőjüknek már huszas éveikben olyan volt a foga.
2012. ápr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az szép csak azt nem értem hogyhogy nem fájnak neki nekem néha úgy fájnak a fogaim pedig elvileg semmi bajuk nincs mégis. És hogy nem zavarja őt főleg hogy elöl látszik. Nekem is hátul volt egy pár rossz de azok nem látszottak meg kihúzattam őket.
2012. ápr. 22. 14:41
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez nem ritka dolog, biztosan igénytelen. Próbáld rábeszélni, hogy menjen el fogorvoshoz, mert 35 évesen már protkója lesz. Na meg kinek kell egy ápolatlan igénytelen büdös szájú lány?
2012. ápr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát jah majd az lesz amúgy nekem is nemsoká lesz műfogam nekem is hiányzik egy jó pár hátulról de nekem nem tudták megmenteni mert letört ínyig meg a tömések is kiestek belőle. De a többi fogam ami még megvan azért küzdök rendesen:)
2012. ápr. 22. 15:44
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen ismerősöm.

Igazából lehet ha elmenne akkor elölről is kihúznák pár fogát és ha nincs pénze pótlásra akkor elég hülyén nézne ki fogak nélkül.

2012. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem is.

Viszont nem nézem le érte mert tudom hogy egy gyomorbetegség miatt olyanok. Pénze sajnos nincs megcsináltatni, viszont próbálja a lehető legtöbbet kihozni belőle, minden étkezés után megmossa a fogát stb.

Én nem ítélek el senkit emiatt, viszont ha a fogmosás hiánya miatt van és a szája is büdös akkor tényleg elég igénytelen...

2012. ápr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát én azt nem tudom,hogy pontosan miért olyanok vagy mitől lettek olyanok a fogai, de a tesójának is ugyanannyira rosszak a fogai, mint neki. lehet öröklődő, bár azt azért nem hinném szerintem más betegség miatt lehetséges hogy olyan. Te honnan tudod hogy a gyomorbetegségtől olyanok a fogak?
2012. ápr. 22. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!