Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon gáz, ha előre állnak a...

Nagyon gáz, ha előre állnak a fogaim?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. Már többször szerettem volna fogszabályoztatni, de volt egy ciszta az első fogaimnál és meg is kellett műteni. Utána nem javasolták a fogszabályzást, több orvosnál is jártam már. Azóta eltelt pár év, mert már kicsit bele is fáradtam az egész hercehurcába. Tavaly voltam egy dokinál aki egy elég bonyolult megoldást javasolt volna, az állkapcsomat is műteni akarta anélkül nem vállalta a fogszabályzó felrakását. Én ebbe nem mentem bele. Mert sem anyagilag nem engedhetem meg ezt a plusz pár százezres kiadást. Sem nem érzem úgy hogy ez feltétlenül szükséges lenne. Én már tényleg örülnék neki, ha csak picivel is egyenesebben állnának a fogaim.

Szerintetek keressek tovább fogorvost vagy inkább fogadjam el így?


2009. jún. 24. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha téged és a párodat(ha van) nem zavarja, akkor hagyd így.
2009. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, menj el másik fogorvoshoz. Sőt, többnek is kikérheted a véleményét. Lehet, hogy van olyan orvos, aki megnyugtató megoldást tud a problémádra. Ha viszont mind ugyanezt mondják, még mindig eldöntheted, hogy belenyugszol, vagy vállalod a műtétet, vagy tovább keresed a megoldást.
2009. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Van párom, őt nem zavarja, elfogadott így. De azért lehet felkeresek még egy orvost legalább és meghallgatom a véleményét.
2009. jún. 25. 14:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Eddig így élted az életed. Gondolod ha kiteszed magad ennek a nagy hercehurcának és változik kicsit a helyzet sokkal boldogabb ember leszel? Szerintem nem!Csak az ember mindíg vágyik valamire hogy változtasson magán de amikor megvan az eredménytől semmi nem változik!
2009. jún. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kicsit lehet későn írok már, de azért leírom még a véleményem:


Nekem is ferde a két első fogam. 22 éves fiú vagyok. Valamilyen szinten mindig is zavart, de leginkább csak akkor, ha ismeretlen lánnyal beszélek, udvarolok.

Az ismerőseim egyáltalán nem tették még szóvá, és én is hozzászoktam már.

Szóval ha ennyire körülményes és a barátod is elfogadta már, akkor szerintem hagyd így, nehogy esetleg valami károd legyen belőle. Mert megvan az esély arra is.

2010. máj. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!