Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozó szakembert...

Fogszabályozó szakembert keresek Budapesten, leginkább a belvárosban. Középár kategóriás, megbízható, jó szakembert. Kit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Illetve akinek volt már fogszabályozója mit tud róla mondani? Milyen tanácsokkal tud ellátni?
2012. máj. 11. 19:54
 1/2 anonim válasza:

én is keresek, de most ezzel szemezgetek. így jó áron van, csak nem nagyon merek belevágni, így még nem "vásároltam".

[link]

2012. máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha gyerek fogszabályozó szakembert keresel, akkor tudom ajánlani a Szentkirályi utcában a Központi Stomatológiai Intézetben Eid Bassam-ot. Én hozzá járok február óta, megbízható,rendes, jó szakember. Ha jól tudom, akkor az Üllői úton is van rendelője, de azt nem tudom,hogy pontosan hol. Ha bármi kérdésed van,írhatsz üzenetet is.
2012. máj. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!