Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rossz a leheletem! Fogat...

Rossz a leheletem! Fogat allandoan mosok a gyomrom nemfaj de mintha onnan is jonne a szag, fogmosas utan mar 10 percre ujra erzik a szam MIT TEHETEK? Mar nagyon zavaro!

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
menj el fogorvoshoz, hogy megnézze, nincs-e rossz fogad. ha azzal nincs baj, akkor menj el a háziorvoshoz és kérj beutalót belgyógyászat szakrendelésre.
2012. máj. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. máj. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A gyomorban megtelepedő Helicobacter fertőzés okoz ilyen tünetet. A leírtak alapján ebbe az irányba keresd a megoldást.

[link]

Egy munkatársamnál hasonló tünetek voltak, óvakodtunk a közelébe menni.

2012. máj. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
természetesen előfordulhat, és elő is fordul, ahogy felettem írta vki, hogy vkinek szervi baj miatt van rossz lehelete; azonban az esetek túlnyomó többségében a szájban található az ok. a webbeteg-es link jól összegzi a teendőket, titkos tippem a fogselyem!
2012. máj. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 10 deka farhát ***** válasza:
Szájvízzel próbálkozz, nekem bevált.
2012. máj. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!