Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van a szám alsó ajkán (belül)...

Van a szám alsó ajkán (belül) egy kicsi sárga "hgerpesz" szerűség, nem tudom lehet e így nevezni. Mivel érdemes ezt eltávolítani?

Figyelt kérdés

Ma elmegyek a Rossmannba, venni valami tisztitó szájvizet, hátha az segít, nem tudom ti hogy vagytok vele!

ezek a fajta piciny "fertőzés" a számban, viszonylag csak akkor fáj ha hozzáér valamihez, illetve akkor alakul ki ha előtte véletlenül koszos kézzel nyúltam a számba...

Most attól félek hogy múltkor a csókolózás miatt alakult így.



2012. máj. 23. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél gyógyszertárban Phlogosolt, ezzel öblögess, hamar elmulasztja, nekem bevált.
2012. máj. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De ezt a Phlogosol-t nem kell hígitani valamiben?
2012. máj. 23. 09:11
 3/4 anonim válasza:
Valószínűleg afta az. Általában fertőzéstől alakul ki vagy egy sérüléstől, amit akár egy kenyérhéja is okozhat. Nem hiszem, hogy a csókolózástól lett volna. Van akinek sosincs egész életében mások meg rendszeresen szenvedtek ettől. Nagyon tud fájni, de a gyógyszertárban adnak recept nélkül valami ecsetelőt. Én régen a clycosept oldatot használtam, de azt hiszem ma már nincs az.
2012. máj. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! a képek alapján amiket néztem erről az aftáról...igen, ez az!
2012. máj. 23. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!