Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Véleményeket kérnék a Szentkir...

Véleményeket kérnék a Szentkirály utcai fogászatról? Bölcsességfogamat kellene kiszedni. Nem a 8. ker-ben lakom mehetek bármikor?

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 22:35
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Csak nagyon pozivakat tudok róla mondani. Igen, mindnekit fogadnak, bármikor. délelőtt és du. más orvosok vannak de mindenkiről cska jót tudok akinél voltam. vidékről költöztem pestre, ott pl az inekciótól fél napig zsibbad a fejed, itt egyszerűen nem érzed amit csinál. tényleg 150%ban pozitív!!
2012. máj. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Országos központ, mehetsz akkor is, ha nem vagy kerületi lakos. Nekem is jók a tapasztalataim, gondosabban bántak velem, mint előtte a méregdrága magánfogászaton.

Ajánlom a szájsebészek közül dr. Varga Lórántot. Nagyon jó fej pasi, humorral oldja a feszültséget, és ügyesen, gyorsan, empatikusan dolgozik.

2012. máj. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Minek szedeted ki?
2012. máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Azért szedetem ki,mert már napok óta cataflamon élek!:((( Nincs senki akire hagyhatnám a kislányomat. Ha valami bajom van mindig vesz ki a párom szabit,de most sajnos nem tud! Ezért nem tudok elmenni a fogorvosomhoz,csak hétvégén a szentkirályiba.
2012. máj. 23. 23:07
 5/24 anonim ***** válasza:
nekem is csak pozitív tapasztalataim vannak, nagyon szépen megcsinálták a fogaim!
2012. máj. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nagyon meglepődtem,mert általában inkább csak rosszakat halottam róla. Hogy hentesek,meg tanulók foglalkoznak az emberrel. Ezért is tartok tőle,de most kicsit megnyugodtam!

2012. máj. 23. 23:47
 7/24 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 2 látogatásom volt az említett szájsebészeten.Az első egy kettétört fog vésése,az olyan szar volt,hogy sírógörcsöt is kaptam tőle,az orvos ráadásul jó nagy bunkó is volt:(A második egy sima húzás,az megvolt pikk-pakk fájdalom és hiszti nélkül.
2012. máj. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

jelen pillanatba most jöttem onnan,de csak gyökértömés volt,ordítani tudnék a fájdalomtól annyira fáj.ű

Ha tudom szerintem el se indulok.

2012. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Ma délután kihúzták a bölcsességfogamat,még mindig lelki beteg vagyok tőle!:(((

Kezdem azzal hogy rengetegen voltak,és mikor egy fiatal fiú úgy jött ki hogy az orvos belevágta az injekciót,elgondolkodtam hogy haza kéne menni. Aztán sorra kerültem megkaptam a szurit,ez nem volt vészes. Kint egy lány mondta hogy hajlamosak megfeledkezni az emberről,ő is úgy kopogott be hogy mi van már.

Engem bezzeg alig 10perc múlva behívtak,de a gond az volt hogy alig zsibbadtam. Ezt szóvá is tettem a dokinak,ő erre azt reagálta hogy nem kell hogy érezzem. Jó gondoltam,ő tudj. Csak azt furcsálltam hagy eddig mindig úgy elzsibbadtam hogy nem éreztem a fél arcomat órákig.

Mondta ha megfogja a fogam,és fáj emeljem fel a bal kezem. Hát én felemeltem,meg magamat is azt hittem besz@rok. Egy állat volt az az ember,abszolút nem érdekelte hogy fáj.

Ja azt el ne felejtsem hogy a jobb oldali bölcsességfogamról van szó,ő meg ki akarta húzni bal oldalt,ami már meg sincs vagy 2éve. Leálltak vitatkozni az asszisztenssel hogy neki a bal 8as van beírva. Mikor a fogóval közeledett a bal oldalam felé bezártam a szám,és még nekem állt hogy minek csuktam be!

Úgyhogy nagyon jó élményekkel tértem haza! Soha többet Szentkirályi,de lehet csak kifogtam egy sz@rházi hentest.:(


Volt már foghúzásom,gyökértömésem,megjártam már pár fogorvost,magánt,sztks-t,de sehol nem voltak még ennyire bunkó szadisták. Soha nem fájt sem közben,sem utána,most meg gyógyszert kellett bevennem.

2012. máj. 26. 22:47
 10/24 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!Másnap megint mennem kellett az ambulanciára,mert az orvosom nem rendelt épp.A fájdalomról nem láttam továbbra se.

A gyökértömést ki akarta szedni,de nem volt felszerelés azt mondta.Vagy húzzuk ki ezt mondta.Ekkor felküldött a második emelre ahol fúróval megigazította a magasságot,ami miatt valószínüleg fájt.Írt cataflamot és antibiotikumot.Most szedem,de még mindig nagyon fáj,Nem tudom mi lesz velem is,mert ha nem múlik ki kell húzni.De akkor inkább a szájsebászetre megyek,mint az ambulanciára.

Meked pedig jobbulást!

2012. máj. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!