Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nektek, hogy vették ki a...

Nektek, hogy vették ki a felső bölcsesség fogatokat/fogaitokat!?

Figyelt kérdés
nekem nincs helye kinőni és feltárják.

#bölcsesség #fogak..
2012. máj. 29. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem éppenhogy elfért, de mivel nagyon hátul volt, sehogy nem tudtam elérni fogkefével, így gyorsan romlott, aztán egy egész napos fájdalom után kihúzták. Viszont van ismerősöm, akinek feltárták, nem mondom, hogy kellemes volt nekide, miután begyógyult, azt mondja jobb.
2012. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére még sehogy,most megyek majd tömetni az alsó kettőt.
2012. máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem tavaly szeptemberben húzták a bal alsó 8ast, mert ráment a mandulámra és begyulladt tőle. és most fogják a jobb alsót húzni. amúgy röntgen, utána kapsz 3 szurit, lezsibbad a fél arcod, aztán megrángatják a fejed letépik az állkapcsod és kint van a fog. ha jóarc a fogdoki még haza is viheted:))) csinálhatsz belőle nyakláncot, meg amit akarsz:)
2012. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Mikor mész (mentél)?

2014. jún. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A rtg-en hogy néz ki?
2014. jún. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!