Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiszedték a felső jobboldali...

Kiszedték a felső jobboldali bölcsességfogamat ti, hogy viseltétek utána!?

Figyelt kérdés
hogy nem tudtokakármit enni én most megúsztam úgy nézki varratok nélkül. de írtak biztonság esetére antibiotikumot amitől a hideg kiráz!

#fog #bölcsesség felső.
2012. jún. 1. 17:40
 1/8 anonim válasza:
Még nem szedték ki...
2012. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat. De olyan írjon akinek már kiszedték.
2012. jún. 1. 17:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is majd ki kell szedetni.
2012. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kiszedték mindegyiket már. Mire gondolsz itt a viselésnél?


Nyakláncnak, vagy fülbevalónak gondoltad?


Ha erre gondoltál. Ha nem...


Napokig érzékeny volt a helye, de fogat kellett mosnom, az elég kellemetlen, de a doki szerint kell, mert ahogy húzódik össze, úgy tisztítod a sebet. Eléggé szar érzés, de kibírható.

2012. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pár napig elég rossz, főleg, hogy nem lehet tejes dolgokat enni, első nap azért ettem csokit, mert az elvitte az éhségérzetemet, leveseket egyél a másik oldalon.
2012. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem ékszerről van szó hanem fog fájdalomról de nem kötelező válaszolnod ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor inkább ne!amúgy meg ez a 3.fogam a felső jobb az alsókat varratosan voltak.még van 1(db)8-as fog.
2012. jún. 1. 18:12
 7/8 A kérdező kommentje:

Lehet valami bajom ha nem kezdek antibiotikum szedésbe!?


de nincs varrva csak jegelétem a kiszedése napján meg ma még 2-szer kb.vagy 1-szer.


Hogy lehet tisztítani a sebet mert énsem látok fel!?


A kaja maradéktól begyulladhat! Azt,hogy tudom kiszedni!?

2012. jún. 1. 18:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Sehogy nem szabad tisztítani, a vérdugónak benne kell maradnia, az védi meg a fertőzédtől, csak körülőtte szabad mosni óvatosan, kaja nem megy bele, hiszen ott a vérdugó.

Én soha nem szedtem antibiotikumot húzás, vagy műtét után, csak akkor kell, ha begyullad.

2012. jún. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!