Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Észrevettem, hogy ajkam belső...

Észrevettem, hogy ajkam belső felén egy átlátszó pattanás szerű dolog jött ki. Kinyomtam, és átlátszó folyadék jött ki. Elmúlt. Aztán pár hónapra rá megint. Mi ez?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy jártam el, de most nem akar elmúlni, hanem egy guga lett ott beágyazódva a hús alá. Olyan mintha szájpenész lenne, utána olvasva, de nekem nem fáj és a többi tünetét se érzem magamon. Próbáltam gylcerinum boraxtaummal kezelni ami a szájpenészre kell, de semmi nem változott. Nagyon zavar, volt hogy szétharaptam már a bőrt, vagy kiszúrtam (átlátszó ragacsos folyadék jött ki belőle), de hiába lappadt le 2-4 nap és megint ott van. Már lassan egy éve küzdök vele. Mi a franc ez? Mitől van?

2012. jún. 9. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Afta! Szerintem.
2012. jún. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha afta lenne akkor fájna meg elmúlt volna egy év alatt. :/

De valami olyasmi. :(

2012. jún. 9. 09:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Mucocele. A nyál kivezető csövecskéd dugult el. Minden esetben fogorvosnak kell megoldania ezt a problémát, ne próbálkozz az otthoni trükkökkel.
2012. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!