Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A Sensodyne whitening hogy...

A Sensodyne whitening hogy hat a fogakra? Szebbek lesznek tőle a fogak? (fehérek, gyulladásmentes az íny)

Figyelt kérdés
mármint milyen pozitív hatási vannak?aki használt ilyet írjon!
2009. júl. 3. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem makk egészségesek a fogaim, csak az volt vele a bajom, hogy sárgák..ezért kipróbáltam ezt a fogkrémet és ha rendszeresen használod akkor fehérít. Bár nem olyan egetverő a a változás, de aránylag szép fehérek lettek tőle a fogaim
2009. júl. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
másra nem hat??
2009. júl. 3. 08:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Én csak annyit használtam eddig, ami a fogorvostól kapott minta adag volt, pár napja használom, de eddig nem nagyon tapasztaltam változást. (bár nálam eddig semmi sem használt).

De lehet, hogy huzamosabb ideig használva észrevehető a változás. Ezt nem tudom. (ott még nem tartok) :S

2009. júl. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Sensodyne whitening alapvetően arra hivatott,hogy a fogfehérítés után segítsen megőrizni a fogak fehérségét. A fogaid sokkal fehérebbek lesznek ha elmész a fogorvosodhoz és leszedeted a fogkövet + mély polírozást kérsz. Ezzel a technikával 1-2 árnyalatot fehéredhetnek a fogaid. Egy fogkrémtől soha nem fehéredik ki a fogad legfeljebb rendszeres használat után egy ici-pici változás észrevehető lesz. Az ilyen típusú fogkrémek apró szemcsével vannak tele, ami a barázdákból kiveszi az elszíneződést, de a fogkefén rengeteg múlik (kicsi fejű elektromos fogkefe a legjobb) + ne feledjétek a fogselymet.
2009. júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De ha fehéríteni szeretnél javaslom az otthoni fehérítőt. A fogorvos tud neked csinálni fehérítő sínt és tudsz hozzá venni fehérítőt. Kb. 8-10 ezer körül van egy tubus, de sokáig elég.

Viszont a sínnel is vigyázni kell ha már lesz egy plusz tömésed nem lesz jó a sín.

Tehát először megcsináltatni a fogakat aztán fehéríteni.

2009. júl. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
El ne higyjétek már hogy a fogkrém fehérít!! Ha már a fogorvosod kifehérítette a fogaidat, akkor segít fehéren tartani, de nem attól lesz fehér! NEm kell elhinni mindent Pataki Zitának aki egy vagyont kapott a Sensodyne-től. Kamu az egész, ha tényleg fehérítene akkor nem lennének a méregdrága fogfehérítő kezelések!!
2009. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondtam.
2009. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pataki Zita védelmében: egy szóval nem mondja a reklámban, hogy a Sensodyne Whiteningtől fehérebbek lettek a fogai. Azt mondja, hogy fogfehérítő eljárás után segít, hogy fehérek is maradjanak a fogai. Nem értem, miért piszkálják egyesek olyanért, amit nem is mondott...


Amúgy tényleg nem fog fehéríteni egy fogkrém sem. Én elhasználtam három tubust egy másik fehérítős fogkrémből (nem akarom kiírni a nevét, de V betűvel kezdődik) és semmi eredmény.

2010. jan. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2-3 tubus után nekem használt észrevehetően....tudom ajánlani ;) (probáljátok ki h fotót csináltok előtte utána ..ugy jobban feltünik minthogy minden nap a tükörbe nézed)
2011. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!