Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Afta fájhat ennyire?

Afta fájhat ennyire?

Figyelt kérdés

Észrevettem egy fájdalmas,fehéres kör alakú valamit az egyik tömött nagyőrlőm aljánál az ínyemen.

Szaladtam a fogorvoshoz,hogy nem a fogam fáj,hanem az ínyemen van valami fehéres nagyon fájdalmas,azt tippeltem,hogy a tömött fog gyökerénél biztosan tályog alakult ki és már áttűnik a kitörni készülő gennyes tályog.


A fogorvos jót mosolygott az öndiagnózisomon és közölte,hogy ez egy afta...jól beégtem .


Valóban egy afta ennyire tud fájni,mikor múlik el a fájdalom ?


2012. jún. 13. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, az aphta fájhat ennyire, sőt... nekem konkrétan volt olyan eset, amikor nagyon rossz helyen jött ki a számban, és 2x is meggondoltam, hogy egyáltalán megszólaljak-e, mert annyira fájt, ha beszéltem...

nekem 1 hét - 10 nap alatt el szokott múlni

rózsamézzel kenegetem, vagy a fogászom ecseteli (utóbbi fájdalmas)

2012. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

és nem tett rá valamit?

ugyanis engem aftaval a szajsebeszetre beutaltak,és ott tettek rá valami ami igy bevonatot képzett rajta.2 naponta jartam ecsetelésre.

2012. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!