Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nyálmirigy ciszta, esetleg...

Nyálmirigy ciszta, esetleg nyálkő, papilloma vagy mi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1 hónappal ezelőtt a nyelvem alsó felületén előjött egy cisztaszerűség. Henger alakú az egész, néha kisebb,néha nagyobb. Írtam is ki kérdést ezzel kapcsolatban ide. Voltam vérvételen, röntgenen stb, végülis 1 hete leműtötték. Azt mondták h sima papilloma, nem lesz gond.

1 hétig semmi gond nemvolt, még varrat sem kellett a metszés után, olyan szépen le tudták szedni. Mára viszont megint megjelent, és feltelt. Nagyon elkeseredtem, mert nincs kedvem megint naponta a kórházban járni vizsgálatok miatt. Szerintetek ez tényleg papilloma, vagy nyálkő, vagy ciszta, vagy mi lehet?:/ Szövettan csak 2 hét múlva lesz csak meg sajnos.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2012. jún. 14. 20:49
 1/1 anonim válasza:

szia,

én csak a nyálkőről tudok nyilatkozni, nekem ugyanis az van/volt. A nyelven alatti részen kis "kerek valami" volt ami miatt a nyakamon szinte kidudorodtak, megduzzadtak a nyirokcsomóim is. Elmentem orvoshoz, akkor mondta, hogy ez nyálkő, és elkezdte piszkálgatni/tologatni a kis követ a nyelvem alatt. Sok citromot meg folyadékot ettem/itta, és kitisztult elvileg...

2012. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!